Dominik

Můj brácha má prima bráchu a společně zvládneme cokoliv! Desetiletý Dominik má diabetes mellitus prvního typu od 11 měsíců svého života. Záchyt měl velmi dramatický a do nemocnice ho převážel vrtulník s glykemií 86mmol/l. Bohužel se tyto dramatické přesuny do nemocnice u Dominika opakovaly ještě několikrát, kvůli prudkým poklesům glykemií s následným oživováním.
Tyto kritické situace s ním velmi prožíval i jeho o necelý rok starší bráška Vojtík, který je po celou dobu jeho velkou oporou. Když je mu špatně, leží u něho, povídá mu a čte knížky. Hlídá ho, aby všechno, co dostane k jídlu snědl, hraje si s ním a naučil se mu i měřit glykemii.
Hlídá ho i venku, hrají spolu florbal, chodí na kroužky, jezdí na kole. Jejich maminka se na něho může ve všem spolehnout. Když ostatní děti při slohovém cvičení ve škole psaly, že by si nejvíce přály mobil, peníze nebo dovolenou u moře, tak Vojtík napsal, že jeho největší přání na světě je, aby se jeho bráška uzdravil!
Dominik je velmi přátelský a pohodový kluk, který má již ve svých 10 letech velkého koníčka a tím je parkur. Nebojí se ničeho. Přesto, že má na těle senzor, který mu hlídá glykemii a inzulínovou pumpu, tak dělá kreace, které se jen tak nevidí. Dominik je živým důkazem, že i s diabetem se dá žít plnohodnotný život!

Jak můžu pomoci

Děkujeme všem, kteří i v dnešní nelehké době mají sociální cítění, a dokážou podpořit ty, kteří to opravdu potřebují. Pokud náš nadační fond opravdu chcete podpořit, tak můžete několika způsoby.

 

Podpořit

Přispějte na účet:  237764949/0600

Děkujeme všem, kteří i v dnešní nelehké době mají sociální cítění, a dokážou podpořit ty, kteří to opravdu potřebují. Pokud náš nadační fond opravdu chcete podpořit, tak můžete několika způsoby.

Je možné sledovat své připsáné částky: https://transparentniucty.moneta.cz/homepage/-/transparent-account/237764949

Převod na účet

Zasláním finančního daru na transparentní účet č. 237764949/0600 vedený u MONETY MONEY BANK a.s. Sledovat připsání darů je možné ZDE:  https://transparentniucty.moneta.cz/homepage/-/transparent-account/237764949

Pomocí darovací smlouvy

Zasláním finančního daru na základě darovací smlouvy. Pokud chcete mít na zaslaný dar doklad pro daňové účely, zde je darovací smlouva ke stažení, kterou stačí vyplnit, naskenovat a poslat nám na e-mail: info@nfspolutodame.cz. Potvrzenou smlouvu Vám obratem zašleme zpět a Vy na jejím základě zašlete finanční dar.

Nefinančním darem

Nefinančním darem, které je vždy nutno projednat. I na nefinanční dary se uzavírají řádné darovací smlouvy, které vyřešíme individuálně.

Plánujeme přidat

V budoucnu bude možné přispět i nákupem v našem e-shopu, popřípadě účastí na společenských akcích, jejichž pořádání také připravujeme.